Внимание!
Регулярные розыграши для подписчиков наших сообществ.
Присоединяйтесь!
X
Образование за рубежом
Наши партнеры
Поделиться с друзьями
Тур поїздка в Карпати на тиждень.
Отправить заявку
Посмотреть на карте

По вопросам бронирования Вы можете связаться с ответственным менеджером. Или же отправить нам сообщение и мы сами Вам перезвоним.
Ответственный менеджер
Skype:
Email:
Тел:

 • Местоположение
  Карпати
 • Выезды
  04.08.18, 11.08, 18.08, 25.08, 01.09, 08.09,15.09, 22.09, 29.09,06.10,13.10,20.10,27.10
 • В стоимость входит
  2-ох разове харчування, проживання, проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.
 • Cтоимость от
  2595 грн.
 • Ви відвідаєте 24 цікавих екскурсії в одному турі: найцікавіші та унікальні місця Карпат гору Говерлу і Гимбу, Скелі Довбуша, озеро Синевир, курорт Буковель, проїдетесь Карпатським трамвайчиком, продегустуєте місцевого пива і сиру.

Тур поїздка в Карпати на

тиждень.

 

Вартість туру 2595 грн.

Ви відвідаєте 24 цікавих екскурсії в одному турі: найцікавіші та унікальні місця Карпат гору Говерлу і Гимбу, Скелі Довбуша, озеро Синевир, курорт Буковель, проїдетесь Карпатським трамвайчиком, продегустуєте місцевого пива і сиру.

Дати турів: 27.04.2019,11.05.2019, 18.05.2019,25.05.2019,01.06.2019 ...... 

 

1 день (субота): Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:20). - Бубнище (Скелі Довбуша). - Вигода (Карпатський трамвайчик).

2 день (неділя): Говерла (сходження на гору).

3 день (понеділок): Яремче (сувенірний ринок, вольєрне господарство, Стежка Довбуша, Карпатський національний парк). - Водоспад "Пробій". - Буковель.

4 день (вівторок): Екскурсія на Гуцульщину: Будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків". - Полонинська "Дім-зграя". - Музей музичних інструментів ім. Кумлика. - Верховинська пивоварня (дегустація). - Рафтинг по Чорному Черемошу.

5 день (середа): Подорож в Закарпаття: Водоспад "Труфанец". - Кваси (природна мінеральна вода). - Ділове (центр Європи, колиба-музей). - Обід. - Хуст (Страусина ферма). - Іза (дегустація сиру, вироби з лози, оленяча ферма). - Міжгір'я (дегустація мінеральної води "Сойми".

6 день (четвер): Колочава (найбільше село Закарпаття з 10 музеями). - Озеро Синевир.

7 день (п'ятниця): Водоспад Шипіт. - Гимба (підйомник). - Львів (повернення на залізничний вокзал 22:00).

 

У вартість ВХОДИТЬ: проживання, проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: додаткове харчування, вхідні квитки в музеї.

 

Вартість вхідних квитків:

Екскурсія на Скелі Довбуша - 20 грн. (квиток + трансфер).

Екскурсія "Карпатський трамвайчик" - 60 грн.

Сходження на Говерлу 20 грн.

Вольєрне господарство в Яремче 10 грн.

Стежка Довбуша в Яремче - 10 грн.

Підйомник в Буковелі - 45 грн.

Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків” - загальний – 15 грн., студенти і діти – 8 грн.

Полонинська хата-стая - загальний і пенсіонери – 15 грн., студентський і учні – 8 грн.

Музей музичних інструментів Романа Кумлика - загальний і студентський – 20 грн., діти – 15 грн.

Рафтинг по Чорному Черемошу - 350 грн.

Страусина ферма в Хусті - 25 грн.

Сироварня в Ізі. - 45 грн.

Оленяча ферма - 20 грн.

Екскурсія в Колочаву (4 музеї) - 70 грн.

Озеро Синевир - 10 грн.

Водоспад Шипіт - 10 грн.

Підйомник на гору Гимба - 45 грн.

 

 

1 день
.

   Екскурсія на Скелі Довбуша.

Численними таємницями сповнені Карпати… В цих місцях легендарний опришок Довбуш ховав своє золото, переховувався у печері зі замовленим каменем, що розсувався від чарівного слова. Кажуть також про «руський путь» на Захід, про монастир видовбаний в печерах. «Скелі Довбуша» - унікальний природній комплекс, пристосований людьми під городище. Спробуємо і ми знайти потаємні ходи, що виходять у безпечні ліси, печери укриття, навісні камені на які могли збиратися лише втаємничені герої-опришки.

Екскурсія "Карпатський трамвайчик".

В часи Австро-Угорщини вздовж річки Мізунки та Свічі було прокладено вузькоколійний залізничний шлях, що вивозив до полісів цінний карпатський ліс. Колись загальна довжина колій становила близько 135 км. Згодом мережа путів занепала, але поблизу села Вигода зостався унікальний відрізок дороги, що є доступним і для туристів. Тож не змарнуйте шанс відчути себе лісорубом, що прямує на бутин (вирубку), і комфортно прокататися поміж густих лісів, понад бистрою рікою.

 

2 день.

Сходження на Говерлу.

Хто з нас не чув про найвищу українську гору? Подорож до її понад двох тисяча метрової вершини, вздовж найчистіших крижаних джерел, високих тінистих ялин, низького жерепу (гірської сосни), найрізноманітніших ягід та грибів, а також інших рідкісних рослин, багато з яких внесені до Червоної книги, перетворить сходження у яскраву незабутню пригоду. Якщо пощастить, то дорогою зможете побачити не лише флору, але й фауну, можливо навіть сфотографувати її. А які прекрасні краєвиди відкриваються згори – озера, села, ліси… і не лише українські, але й румунські! Повірте, цю подорож ви запам’ятаєте надовго, відкривши в собі друге дихання.

 

3 день.

 

   Екскурсія в Яремче.

Найпопулярніший прикарпатський курорт на березі мальовничої річки Прут, оточений зеленими горами вітає вас! Пропонуються: відомий сувенірний ринок, піші прогулянки, екскурсії, інше…

Вольєрне господарство в Яремче.

На території яремчанського вольєрного господарства ( 5,8 га), заснованого 1992 році, ви матимете змогу спостерігати в шістьох відгороджених вольєрах за популяцією оленів, лисів, дикого кабана. Можливе також годування тварин.

Стежка Довбуша в Яремче.

Про опришків і їх провідника Довбуша складено чимало легенд та майже фантастичних історій. В цій місцині, від урочища «Дрибка», поміж прямовисних скель, звивистою стежкою, повз численні згадок про «розбійників» (як називала їх влада), аж до Каменю Довбуша, що на Горгані Запрутському, тягнеться чотирьох кілометровий туристичний маршрут.

 

Карпатський національний природний парк.

Схилами гір розкинувся заповідний природний парк загальною площею понад 51 тисяч гектарів. До нього входять численні маршрути і об’єкти – принади туриста. Зокрема: «Стежка Довбуша», вольєр не господарство, хребет Чорногірський… На теренах парку проживають популяції рідкісних звірів, птахів, риб, а також ростуть праліси, що є справжніми «легенями» країни.

Водоспад “Пробій".

Чи не наймальовничіший водоспад річки Прут. Завдяки норовливому ландшафту, яким спадає вода, перед відвідувачами розгортається чудовий пейзаж. Злітаючи із дванадцятиметрової висоти, шум потоку огортає атмосферою величі і захищеності.

Екскурсія на Буковель.

На Буковелі – найпотужнішому гірськолижному курорті України, - можна відпочивати впродовж цілого року. Взимку – гірські лижі, сноудборди, ковзани, поїздки на собачих упряжках…Влітку – пішохідні маршрути, дайвінг на озері, екскурсії. Але завжди чисте здорове повітря, захоплюючі краєвиди і чудовий настрій.

 

4 день.

Екскурсія на Гуцульщину.

Гуцульщина і гуцули – колоритне явище нашої держави. Віддавна вони славились яскравим одягом і самобутніми народними звичаями, на які приїздять подивитися з усюд. Гори наклали на субетнос свій відбиток в характері і звичках. Гуцули надзвичайно гостинні й веселі люди, приїздіть і переконайтеся!

 

  

Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”.

Заснований на зламі тисячоліть, музей є своєрідним пам’ятником українському поетичному кіно минулого століття. Працівники музею, наче карпатські золотошукачі, відмивали по крихтам пам’ять про велику пригоду кінематографу. Тут у єдиному потоці змішалися звичайні люди, неймовірні таланти і генії. Народна архаїка і передові тогочасні засоби виразності. Відзначені багатьма міжнародними преміями «Тіні забутих предків», дотепер зачаровує глядача.

Полонинська хата-стая.

Вийшовши пізнім літом на ладну полонину, ви поринете у світ вівчарів. Раніше вівчарство для гуцулів вважалося основним видом праці, згодом робити сир, стригти вовну, стало не так рентабельно, але традиції і далі живуть… В колибі на полонині під стелею коптяться великі головки овечого сиру - бринзи. Розпитавши майстрів ви довідаєтесь, що таке: ґлєґ, буц, вурда… Полонинська хата-стая чекає вас!

Музей музичних інструментів Романа Кумлика.

Роман Кумлик власник приватного музею-садиби, заснованого у першій половині 2000-хх років, не любить одноманітно проводити екскурсії. Завжди тут дізнаєшся чогось нового. З усіх Карпат збирав музейник свої експонати: предмети побуту, одяг, гроші, жіночі прикраси… Але основну цінність становить колекція музичних інструментів, яка часто поповнюється. Пан Роман не лише розповість про кожен, але й зіграє, а може ще й наспівати через що екскурсія перетворюється на концерт автентичної музики, музики верхів і долів.

Верховинський музей пивоваріння.

Верховинська приватна броварня не лише виробничі потуги, а й музей, де спеціалісти прочинять для шанованих гостей світ гуцульських хмільних чар-зіль.

 

Рафтинг по Чорному Черемошу.

Рафтинг по Чорному Черемошу - це екстремальний вид активного відпочинку в Горах, але враховуючи невисоку категорію складності річки, є безпечним для початківців. Саме тут створені всі умови, щоб пізнати водну стихію та насолодитися красою Карпат. Бурхлива потоки ріки, шалені гірські пороги: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучки, Гук – отриманих вражень Ви не зможете забути. Шквал емоцій та відчуттів, неймовірні Карпатські пейзажі, чисте повітря – такий відпочинок в Карпатах запам’ятається назавжди.

 

5 день.

Подорож на Закарпаття.

Теплий і гостинний святочний край поетів і кулінарів. Тут навіть для кожного різновиду вина знайдеться свій унікальний фестиваль: в Берегово – білого, в Мукачево – червеного, в Ужгороді – молодого вина, а також вина та меду. До кожного тут долина піснею запитання: «Ой вино-вино, вино черленоє, ко' тя буде пити?» Чарівний край пропонує одразу закохатись у свої гори і ріки. Такого лагідного клімату і гостинних ґазд ви не стрінете в жодному закуткові України. Не змарнуйте нагоди! І закарпатська земля відповість вам цвітом японської вишні, зблисне звабним поглядом волоокої смуглявої чічки.

 

Водоспад “Труфанець”.

В Закарпатті завжди можна потрафити на несподівану красу. Між Квасами і Ясінею невеличка притока-потічок Чорної Тиси Труфанець зроджує мальовничий тридцяти шестиметровий водоспад з одноіменною назвою. Тут, присівши у прохолодній альтанці, можна відпочити, спокійно помилуватись більш ніж п’ятьма каскадами водного чуда.

Мінеральні джерела в Квасах.

Селище Кваси, на Рахівщині, назване так через густу тутешню кваснУ воду. Води «Буркута» (окрім джерела, так зветься водлікувальня) очищують людину від радіаційних залишків, від надміру солей, помічні води також для здоров'я суглобів та кісток, прискорюють обмін речовин.

Географічний центр Європи.

Центрів Європи в Україні та поза нею багатецько, доволі ця незмінно-молода Європа мінлива, неспокійна... Але саме це осердя неподалік села Ділове, виміряне (хочеться сказати "вимріяний") за спеціальним і надточним Австро-Угорським приладом в довоєному 1887-му році… Тому сумніватися не випадає, зрештою і не хочеться… Тут, так тут!

 

Страусина ферма в Хусті.

Важко усвідомити, що такі екзотичні на наших теренах птахи як страуси чудово прижилися на спеціалізованій фермі у Хустіі. Смішні й навдивовиж кмітливі створіння залюбки не лише підпускають до себе, але й дозволяють частувати різними пташиними потравами.

Сироварня в Ізі "Бараново".

Закарпатці спокон віків славляться традиціями та звичаями, які передають від батька до сина, з покоління в покоління. Область зі щедрою та багатою природою по-своєму ще й унікальна, адже на цій землі трудяться люди, котрі своєю натхненною працею відновлюють та зберігають національний колорит краю. Тож цього разу у рубриці «Made in Закарпаття» – справжні ентузіасти своєї справи, особисте селянське господарство «Бараново», яке виготовляє делікатеси з овечого молока.

 

Оленяча ферма в Ізі.

Єдина в Україні, самобутня ферма оленів. Півтораста сарн і оленів приваблюють потоки туристів. Справді, як можна проігнорувати таких ніжних компанійських істот, котрі невпинно позують перед фотографами. Гріх не прикормити їх улюбленими сухариками, а чи просто хлібом.

Дегустація мінеральної води в Міжгір'ї.

Поїдьте попийте «Сойму», відпочиньте, помилуйтеся панорамами... Частовідвідувана туристична мекка - Міжгір’я, завжди раде сповнити забиті поганою екологією легені лікувальним повітрям, а життя - повнотою.

 

6 день.

 Екскурсія в Колочаву.

Як потрібно любити і пишатись своєю малою батьківщиною, щоб у одному селі розташувати 10!!! музеїв. Такого немає в жодному закуті України, лише тут, на теребовляньщині, в Колочаві, серед розлогих полонин і пишних неозорих лісів. Не варто дивуватись, як із-за крутого вигину звивистої стежини подибаєте якийсь пам’ятник, а чи пам’ятний знак, ба церкву. Тут їх направду дууже багато. Не варто дивуватись, селище переплело в собі гуцульські, бойківські і лемківські традиції та історію, й раде поділитися ними з кожним охочим до знань.

 

7 день.

 Озеро Синевир.

Вам завжди хотітиметься повернутися до його життєдайних вод. Особливо якщо ви втомлений маршрутом піший турист. Складіть свою легенду про його красу, як це робило не одне покоління тих небайдужих, хто залишив і залишає тут своє серце.

Водоспад Шипіт.

Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».

Підйомник на гору Гимба.

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Проживання в готелі : "Постоялий двір" ( готель в с. Яблуниця - 4 ночі).

Проживання в готелі "Нон-Стоп" (готель в с. Міжгір'я - 2 ночі), або приватний сектор.

Дополнительные документы
  Тур поїздка в Карпати на тиждень.


 • ФИО туриста: Дата, месяц, год рождения: № паспорта(если нужно):
  X
  Добавить туристаДля бронирования тура заполните пожалуйста данную форму.

После обработки Вашей заявки модератором, Вы получите счет к оплате.

Ответственный менеджер
Ответственный менеджер
Skype:
Email:
Тел:

Коментарии
Адрес:
Украина, 18000 г.Черкассы,
ул. Смелянская 65, оф. 65
Телефоны:
8 (0472) 33-05-04
8 (0472) 38-30-80

8 (0472) 56-15-01
8 (0472) 56-15-86
Туроператор НАМИ
Все права защищенны © 2017