Внимание!
Регулярные розыграши для подписчиков наших сообществ.
Присоединяйтесь!
X
Образование за рубежом
Наши партнеры
Поделиться с друзьями
Кам’янець-Подільський круїз
Отправить заявку
Посмотреть на карте

По вопросам бронирования Вы можете связаться с ответственным менеджером. Или же отправить нам сообщение и мы сами Вам перезвоним.
Ответственный менеджер
Skype:
Email:
Тел:

 • Местоположение
  Буковина
 • Выезды
  КОЖНІ ВИХІДНІ
 • В стоимость входит
  проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.
 • Cтоимость от
  995 грн.
 • Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці, подорож на теплоході по Дністру, чекають на Вас під час туру

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці,

подорож на теплоході по Дністру, чекають на Вас під час туру

“Кам’янець-Подільський круїз”

(2 дні / 1 ніч)

КОЖНІ ВИХІДНІ

ВАРТІСТЬ: 995 грн.


План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – круїз на кораблі по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери) – Львів (повернення о 23:00).

 

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.

 Круїз по Дністру. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

 

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

 Більче-Золоте. “Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.

Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.

 ВАРТІСТЬ туру: 995 грн./особа

 У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі, екскурсійне обслуговування в туристичних обєктах.

 ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування.

Вартість вхідних квитків:

- Кам.-Подільська фортеця: загальний, пенсійний – 20 грн., студенти і учні – 10 грн.;

- круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 75 грн., дорослі, діти до 6 років 50 грн.;

- Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 20 грн., студенти і школярі – 10 грн.;

- печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 15 грн., учні – 10 грн.

 

Проживання: готель “7 днівhttp://7dniv.ua/ua/hotels/kamyanets-podilskyy/ у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями у номері).

 Харчування:

- Сніданок в 1-й деньможна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу здому.

- Обідо-вечеря в 1 день (17:30) – відбувається в Кам’янці-Подільському в ресторані “Гостинний двір”. Меню: салат з овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, мясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 55 грн.

- Вечеря в 1 день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.

- Сніданок в 2 день – відбувається в кафе Наша піца, пропоноване меню: омлет, два млинці з сиром, масло, хліб, чай. Вартість сніданку 35 грн.

- Обід в 2 день – відбувається в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар, налисник з сиром та бананом. Вартість 45 грн.

- Вечеря 2 день – під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

 

 

Дополнительные документы
  Кам’янець-Подільський круїз


 • ФИО туриста: Дата, месяц, год рождения: № паспорта(если нужно):
  X
  Добавить туристаДля бронирования тура заполните пожалуйста данную форму.

После обработки Вашей заявки модератором, Вы получите счет к оплате.

Ответственный менеджер
Ответственный менеджер
Skype:
Email:
Тел:

Коментарии
Адрес:
Украина, 18000 г.Черкассы,
ул. Смелянская 65, оф. 65
Телефоны:
8 (0472) 33-05-04
8 (0472) 38-30-80

8 (0472) 56-15-01
8 (0472) 56-15-86
Туроператор НАМИ
Все права защищенны © 2017